Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csíp mikor pisilek?

Miért csíp mikor pisilek?

Figyelt kérdés
talán fertőzés? pár napja csíp csak. Nem vészes, de előtte még soha nem volt ilyen velem. Orvos nélkül mit csinálhatok? köszi a válaszokat!
2008. jún. 4. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menj orvoshoz, mert nehezen fogsz megszabadulni tőle. Gyulladás amúgy.
2008. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felfáztál! Menj el dokihoz, mert ez a nőkre nézve a későbbiek folyamán nem játék!!!!
2008. jún. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fertőzés, bár tényleg ennek van a legnagyobb valószínűsége. A csípő érzés lehet attól is, hogy vesehomokot ürítesz. Nekem ősszel volt hasonló rossz élményem, a pisilésnél a falat vakartam volna legszívesebben, erre a vizsgálaton kiderült, hogy vesehomok. Két hét alatt el is múlt...
2008. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nincs mellette folyamatos vizelési ingered?mert ha van, akkor ez felfázás.én a gyógyszertárban vettem mezei zsurló teát,azt ittam, és teljesen kitisztított,de ha nem vagy biztos magadban, menj dokihoz,az a biztosabb.

gyors gyógyulást!

2008. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem hugycsőgyulladás,avagy felfáztál.. nekem is volt elég kellemetlen hid el,gyulladásra való gyógyszert kaptam,hamar rendbehozott ezt ajánlom neked is,esetleg antibiotikumot.
2008. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy felfázás. Ha elmész urulógushoz, ott helyben megállapítja a vizeletedből. Ír fel gyógyszert és már aznap jobban leszel.
2008. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem kell állandóan wc-re mennem, csak mikor pisilek, csíp. Köszöünöm az eddigi válaszokat! szerintem felkeresem már holnap az orvost!
2008. jún. 8. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!