Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utoljára november 26-an jött...

Utoljára november 26-an jött meg és be fejeztem december 3-4-én de azóta eltelt 2 hónap és semmi mar kétszer csináltam tesztet és az is negatív lett. MI LEHET?

Figyelt kérdés
nem szedek semmi orvosságot.Mar van két gyerekem mióta a másodikat megszültem nagyon rendszertelenül jön de meg ennyit nem maradt ki. most mi van vajon velem?a 2 hónap alatt volt 3-4 alkalommal h egy csepp ver volt a bugyimon és görcsöltem is mint mikor meg kell jöjjön de semmi csak az a kis csepp .valaki válaszoljon mert mar nagyon meg ijedtem, és dokihoz se nagyon tudok menni mert külföldön vagyunk.Koszonom előre is

2013. febr. 2. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Korod...akarom mondani kora?

Ha idős akkor lehet klimax.

2013. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
25 EVES VAGYOK.DE MI AZ A KLIMAX?
2013. febr. 2. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet lefogytál. Vagy beteg vagy, csak még nem vetted észre. Érdemes elmenni orvoshoz, lehet a dolog nem nőgyógyászati, csak tudod, ha a testednek nagyobb ellenséggel kell megküzdenie, akkor felhagy a vérzéssel, átcsoportosítja az energiákat....
2013. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak tippelten,valamiért azt hittem idősebb vagy.
2013. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A klimax az a változókor, amikor egy nőnek csökken, majd meg is szűnik a peteérése, és ezáltal elmarad a menstruációja, de Nálad ez még 25 évesen nem aktuális.
2013. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De most féljek vagy nem.mert eléggé megijedtem mar ezen stresszolom magam egy jó hónapja. Azóta folyamatos gyomor idegem van.nem fogytam nem fogyókúráztam sem mert ket gyerek mellet nekem nem jött össze 80 kiló vagyok a sulyom nem befojasolhatja . A párommal normális sexualis eletet élünk.
2013. febr. 2. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy hónapja folyamatosan stresszelsz, és nincs időd orvoshoz menni? na ne már!
2013. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, és bekapcsolva felejtetted a caps lock-ot.
2013. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet mindenképp ha eddig nem csináltál. Pedig marad az orvos mert sok oka lehet. iigenis menj el ott egy orovshoz, Okozhatja ciszta myoma vagy hormonális probléma.
2013. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!