Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok! 2011...

15 éves lány vagyok! 2011 novemberében jött meg először (november, december) és februártól egészen augusztusig nem jött meg.2012. szeptemberében ismét meg jött. De már két hónapja megint semmi! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az hogy nem állt még be rendesen viszont ez a fél év kihagyás nekem kicsit soknak tűnik..szólj anyukádnak hogy vigyen el orvoshoz.
2012. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális..nekem is ugyanígy volt elejébe..Megjött elsőnek utána 1 évig nem volt semmi..most 16 vagyok, igaz.. nem pontosan jön meg, de most már minden hónapba megvan. :D
2012. nov. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Néha még nekem is rendetlenkedik a vérzésem, neked még nem állt be a "menetrend" , egyébként ezt később is sok tényező befolyásolhatja, pl. a stressz.



28/n

2012. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a következő menstruációd is kimarad, akkor a biztonság kedvéért menj orvoshoz, mert mégis csak ő tud biztosat mondani!
2012. nov. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :)
2012. nov. 29. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!