Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázásra mit ajánlotok?

Felfázásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nagyon elkezdett fájni a hasam meg a derekam is..már fetrengek a fájdalomtól..sajnos így 9kor nem tudok gyógyszertárba menni vagy bárhová..mit csináljak?
2013. febr. 2. 20:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ügyelet?
2013. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem lehet megoldani itthon valahogy? fájdalomcsillapítóval vagy valamivel?
2013. febr. 2. 20:56
 3/23 A kérdező kommentje:
cataflam mennyire használ?
2013. febr. 2. 20:59
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha van görcsoldó-fájdalomcsillapító, azt beveheted, hátha használ... de biztos, hogy felfázás? Pisilés csíp? Gyakori inger?
2013. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell minden hülyeséggel ügyeletre szaladgálni! Próbáld meg a sós fürdőt. Én is felfázós vagyok, de ez mindig beválik. Csinálj egy forró fürdőt, és önts bele sót, nem tudom pontosan mennyit, én olyan max. fél kilót szoktam, nem kell megvárni, míg elolvad, nem baj ha áll az alján, ülj csak rá, ülj benne fél órát legalább. Ha nem jobb utána, akkor csináld naponta párszor, csak ülőfürdővel. Ha hétfőig nem jobb, menj el a háziorvosodhoz, de én az ügyeletet nem zaklatnám ezzel. Remélem segítettem! És ne értsd félre, nem akarom elbagatellizálni a problémád, maximálisan megértelek, de ha kibírod hétfőig, akkor ne menj ügyeletre, rohadtul utálni fognak. :/ :)
2013. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
79%
a tőzegáfonya kapszula a legjobb, de nagyon fontos hogy sokat kell inni!
2013. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
nagyon sokat kell pisilnem menni..és alig kell pisilnem...és fáj az alhasam meg a derekam..a pisilés csíp de az nem vészes..nem tudok fürdőt csinálni mert pont megvan a menstruációm még kicsit..
2013. febr. 2. 21:03
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Fájdalomcsillapítót is vehetsz be, enyhítheti, de meggyógyulni nem fogsz tőle. Sós fürdő! :)
2013. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Ha ez a "fetrengés" igaz, leszarnám, hogy utálnak-e, én bemennék... végül is azért vannak ott. És azért fizetem a TB-t.
2013. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Ja, hát az szopás. Akkor mást nem tudok.
2013. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!