Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szüleim még nem tudják h...

A szüleim még nem tudják h együtt voltam a barátommal.17 éves vagy. Hogy mondjam el nekik, vagyis az Anyukámnak?

Figyelt kérdés
Már 1x kérdezte h voltunk e együtt,de akkor még nem mertem elmondani neki.Most se mondanám el mert egyszer úgyis rákérdezne.Csak az a problémám h hüvelyfertőzést is kaptam.Így az egész kialakult helyzetet nem tudom h mondjam el?Orvoshoz magamba akarok elmenni h ne tudja meg de mégsem mehetek,mert ő is az így megtudná.De elmondani se merem.
2009. szept. 3. 17:41
 1/2 A kérdező kommentje:
És azt tanácsolta h 18 éves koromig ő várna a helyembe,de h én tudom mit csinálok.Meg h szóljak neki előtte ha tervezzük.De nem mondhat meg nekem mindent.
2009. szept. 3. 18:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy mondtam meg anyumnak,hogy elmennék már nőgyogyóhoz,mire azt válaszolta,hogy ha szűz vagyok akkor nem sok mindent tud megvizsgálni.Mire én azt mondtam,hogy ezzel nem lesz gond. Amúgy ne parázz tőle,hisz ő maga mondta,hogy te döntesz.Ez a te magánéleted,amíg felelősségteljesen kezeled(védekeztek).Ő is volt fiatal,meg fogja érteni.
2009. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!