Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlzott izzadás. Mitől van?

Túlzott izzadás. Mitől van?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,lány.Kb. 2 éve eléggé izzadok,még ülő helyzetben is.Lehet tél,vagy nyár,sosem tudok felvenni feketén kívűl más szinü ruhát.160 cm magas vagyok és 52 kg.Túlsúly miatt?Esetlek valami hormonzavarom lehet?Már iszonyatosan zavar..Nem tudom mit tegyek.

#izzadás #verejtek
2013. febr. 2. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma is lehet. Menj endokrinológiára. :)
2013. febr. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez még nem jelent semmiféle betegséget,én is ezzel küzdöttem,aztán megvettem egy solution antisudorica nevű anyagot,kb 300 ft,olcsó és elkezdtem használni bevált,előtte semmi sem segített.Ezt fürdés után kell használni,de frissen borotvált,vagy sérült területen nem szabad.Megfürdesz,szárazra törlőd a hónajad,és óvatosan egy vattával,fülcuccával szépen kis mennyiséget felviszel a hónajadra és kész is,utána se sprayt,se dezodort ne használj,reggel viszont ez utóbbi kettőt simán használhatod.Az első alkalom után már éreztem a hatását.Előszőr 2-3 naponta használtam csak,utána meg már csak hetente egyszer.Próbált ki.


De hogy vagy túlsúlyos:-)

2013. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi próbáldt ki akartam írni.
2013. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt tényleg felejtsd el, hogy túlsúlyos vagy! Tökéletes az alakod!
2013. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 14 vagyok és tavaly óta szenvedek ezzel. Hiperhidrózis. Nekem pszichés eredetű,ezért nem is tudtam szeptemberig kezelni. De utána rátaláltam a solutio antisudorica-ra és azóta a sárgától kezdve a zöldön át a szürkéig bármilyen pólót felvehetek C: úgy értem,nem nagyon kell a színek miatt aggódnom. Nekem első nap még nem használt,de a második nap már éreztem a hatását,örültem mint majom a farkának :D néha csíp,de abból tudom hogy a szer dolgozik :)

Megéri!

14L

2013. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!