Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlzott izzadás mitől lehet?...

Cintikebabby kérdése:

Túlzott izzadás mitől lehet? Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Túlzottan izzadok és már már kellemetlen hogy egy nap 5 ször öltözök át :S mit használjak rá? már mindent kiprobáltam van erre valami kezelés akár?
2011. júl. 22. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában 3 dolog miatt van ez...

1. pajzsmirigy rossz működése

2. hormonproblémák

3. stressz


Ne a tüneti kezeléssel kezd, hanem áss a probléma gyökeréig. Először háziorvoshoz menj, ad beutalót a laborba.


Vagy esetleg ha duci vagy, akkor attól is lehet... Akkor fogyózás mellett solutio antisudorica.

2011. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Túlsúlyokkal nincs problémám nem az okozhatja de már nagyon zavaró és mintha egyre jobban lenne ez a probléma olvastam interneten egy folyadékról amit naponta egyszer kell használni be kell kenni ahol izzadunk és ez csökkenti szerintem ezt fogom megpróbálni és ha ez sem csökkenti mindenképp orvos! mert ez így nem állapot...
2011. júl. 22. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!