Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még korai? Vagy már lehet? :s...

Még korai? Vagy már lehet? :s (Menstruáció)

Figyelt kérdés
12 évesen még korai a tampon? A betétek nagyon kényelmetlenek,meg átáznak..Egyedül az always ami nem ázik át,de az meg elcsúszik a bugyiban..és minimálisan mindig átázok..Már használhatnék tampont? vagy még nem ajánlatos?

2013. febr. 2. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Ja lehet használni 30cm hosszú 10cm vastagot xd
2013. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Az első válaszoló nem tudom miért retardált.


Persze, nyugodtan használj tampont, elsőre o.b minit vegyél, és nagyon figyelmesen olvasd végig a tájékoztatót ami benne van mielőtt felteszed. Sokkal kényelmesebb vele az élet, mint betéttel. :)

2013. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első válaszoló: neked súlyos gondjaid lehetnek,fordulj orvoshoz! :)

második válaszoló: Énis o.b-ra gondoltam először :). És köszönöm az értelmes választ!

2013. febr. 2. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
először mindenképp minit próbálj. Viszont sok lány van aki addig nem tudja feltenni amig szűz. van akinek sikerül van akinek nem. Én pl nem szeretem a tampont csak akkor hazsnálok ha strandos prgram van. Nem tudom ez az elcsúszás hogy van egyeseknél. nekem mért nem csúszik el soha?? Fontos a jó kialakítású bugyi. Ami stabilan tartja a betétet. Mindenképp próbálj ki másfajta bugyikat mert nem árt ha van olyan amivel nincs gond. Amugy sem árt mondjuk éjjel inkább betétet használni.
2013. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj a betétnél. A tampont csak akkor használd, ha nagyon muszáj.
2013. febr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Este már nem használnék tampont.olyan bugyit amiben kényelmes a betét olyat nemtalálok..:-\
2013. febr. 3. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!