Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem rendszeres a menstru...

Miért nem rendszeres a menstruációm? Ez normális? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
3éve jött meg először. Akkor egyértelműen nem volt minden hónapban, de elvileg bizonyos időn belül beáll a rendszeres ciklus.. Nekem az utóbbi évtől így volt: február 25,márc 28,május10,juni11,juli12,aug12,szept14,okt20,nov20,dec28, és dec 28tól mostanáig még nem volt. Az lenne a kérdésem, hogy ez normális, vagy már be kellett volna állnia? Illetve mi befolyásolhatja egyes hónapokban a késést? Fogamzásgátlót nem szedek. Minden tapasztalatot, tanácsot szívesen elolvasok! 16/L
2013. febr. 4. 18:08
 1/7 anonim válasza:
16-17 éves korra szokott beállni. Nekem nem jött össze így 21 évesen elmentem dokihoz. Fogamzásgátlót szedek, hogy rendszeres legyen, de a védekezés számomra már nem fontos, mivel kiderült nekem elég nehezen fog összejönni a gyerek, mert valami nem jól működik amott nekem. Ne ijedj meg, ez csak az én pechem!
2013. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is a fogamzásgátló állította be a menstruációmat. 20 éves koromig rendszertelen volt! :(
2013. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
második: és azóta is szeded? Csak mert ha abbahagyod 99% aze sély hogy megint rendszertelen lesz. A fogamzásgátló nem oldja meg a roblémát csak elfedi a tüneteket, mivel nincs is petefészek működés. Én miután abba hagytam a gyógyszert 9 hónapig meg sem jött egyáltalán. 18 évesen kezdtem el, sajnos az orvosmnak ne volt annyi esze hogy ugyan nézzük már meg mi okozza 6 év után is azt hogy nem emnstruálok hónapokig.... Ennek a következménye hogy 3 és fél éve szeretnék teherbe esni és nem sikerül.
2013. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem szólónak, vigyázz mert ez nem oldja meg a problémádat, csak elódázza.
2013. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még 1 évet várj, és ha nem állna be akkor szakemberhez fordulhatnál.

Ahogy nézegettem itt az utolsó évet, ez nem olyan tragikus...

2013. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni egyébként sem, mindenhol a rossz hírét hallom, nem éri meg nekem.
2013. febr. 11. 13:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bölcs vagy, teljesen egyetértek veled!
2013. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!