Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha 18 napra jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha 18 napra jött meg a menstruációm? (egy átlagos ciklusom 29 napos) Nem élek párkapcsolatban, terhes nem lehetek! Kedden voltam nőgyógyásznál, fogamzásgátlót íratni, mivel túl sok a pattanásom. Most akkor elkezdhetem szedni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 16. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem normális, mert a normális 28 nap, esetleg egy-két nap eltéréssel. A 18 kevés.

Sok pattanás és összevissza ciklus = hormonális probléma, aminek a megoldása nem igazán fogamzásgátlóval ajánlott, mert a tüneteket eltünteti, de ha abbahagyod a fog. gátlót, ugyanez lesz a problémád, nehezített teherbe eséssel. Ha van időd, nézz be egy endokrinológiai szakrendelésre.


Biztos vagy benne, hogy rendesen megjött, nem csak köztivérzés? Ha rendesen megjött, akkor igen, el kell kezdeni a tablettát, már ha be akarod szedni.

2012. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindig normálisan jött meg előtte, rendszeres menstruációm van. Épp ezért most nagyon megijedtem. A közti vérzésről mit kell tudnom? Okozhatja a sok stressz? Mert mostanában nagyon sokat stresszelek!
2012. nov. 16. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!