Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Lovas Gyorgyi segithet ezen?

Dr. Lovas Gyorgyi segithet ezen?

Figyelt kérdés

16 eves lany vagyok. Mar elek nemi eletet. A gondom az lenne hogy a huvelyemben mar jo reg ota ott volt egy kis valami. De ma egeszen pontosan megvizsgaltam es egy kinoves van a huvelyem falan ami kisse olyan mint egy nagy nudli es az ujjamat nem tudtam a mehszajamhoz vezetni, mert elzarta az utat ez a szovodmeny, de a menzeszemmel semmi gond es mikor szeretkezek, akkor sincs semmi gond. Nagyon felek. Egeszen pontosan mit csinalnak a nogyogyasznal? Meg sohasem voltam. Vajon ezt a szovodmenyt ki kell operalni? Lehet hogy ciszta nott a huvelyembe? Vagy daganatos vagyok? A Lovas Gyorgyi doktornonel mar ki volt?

Tudom ez igy sok kerdes egyszerre csak nagyon felek. Elore is koszonom!! :((



2013. febr. 4. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármilyen nőgyógyászhoz bemehetsz ezzel. Felültetnek, megfelelő eszközzel belédnyúlnak, mintát vesznek, vagy jelen esetben megvizsgálnak, hogy mi lehet.


Kicsit kellemetlen, de ne aggódj. Kérd meg egy nőrokonodat, aki már volt, hogy kísérjen el, úgy kevésbé leszel ideges.

2013. febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!