Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a tea tényleg segíthet?...

Ez a tea tényleg segíthet? Van rá legalább 0. 01%?

Figyelt kérdés
Lady ciklus tea,menstruáció késésére!

2013. febr. 1. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta késik a menstruációd? Hány éves vagy, és mióta menstruálsz?
2013. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


" Mellékhatásként fogamzások is előfordultak és eddig tudtommal 40 baba született meg."

2013. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi,néztem ezt az oldalt is,csak nem tudom igaz lehet e,azért kérdezem esetleg van e olyan akinek személyes tapasztalata van ezzel teával.


25 vagyok,és minden hónapban késik 2 hetet, és amíg meg nem jön addig nagyon erősen pms tüneteivel küzdök(fejfájás,hányinger,mintha megjönne érzés,puffadás,gyengeség.).

Hormont nem akarok szedni,azért próbálom ezt a teát.Cisztát nem láttak UH-on.

Jelenleg 5 napja késik,de már érzem hogy eléggé szurkál a hasam,meg émelygek pedig ilyenkor még nem igen szokott.Lehetséges a tea meghozza előbb mégis?

Mert Az csoda lenne!

2013. febr. 1. 13:06
 4/9 A kérdező kommentje:
terhes nem vagyok biztos
2013. febr. 1. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én most kezdtem el inni, mert már nagyon unom, hogy a rendszertelen mensesemre minden orvos fogamzásgátlót akar felírni. Amúgy 28 éves vagyok, 25 évesen szültem, előtte hormonális szereket használtam (meg is bántam.... :-( ) A rendszertelenség nálam úgy nyilvánul meg, hogy hol 30 napra jön meg, úgy, hogy előtte egy héttel már pecsételek... Aztán kimarad egy, majd megjön 60-70 napra, majd ismét 30 nap, majd 40, szóval egy hatalmas káosz uralkodik a ciklusomban. Ebben van most minden reménységem, úgyhogy majd jelentkezem a fejleményekkel! Majd írd meg te is, hogy használ-e a tea.

2013. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Látom már régi a kérdés, de nagyon szeretném tudni, hogy nektek bevált-e a tea, mert én még most kezdtem el inni és nagyon remélem, hogy működni fog.
2013. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

sziasztok,

már 3 alkalommal megjött nekem,kisebb késéssel,nem 1 hónapot késett,hanem csak 1 hetet!El ne kiabáljam,remélem tényleg a tea hatása!Egyébként én úgy iszom hogy menstruáció előtt 1-2 héttel kezdem inni,és naponta 2 filtert.Addig iszom amíg nem érzem valami biztos jelét ,hogy meg akarna jönni.Bár a mostaninál el is fogyott egy doboz,de csak 1 hetet késett.És érdekes ,de nem görcsöltem be annyira,nem volt olyan erős,és darabos(cisztás?).Szóval lehet hogy tényleg hat ez a tea!Azért írom így mert nem akarom elkiabálni!:)

2013. jún. 8. 09:28
 8/9 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok.

Képzeljétek el, hogy rendesen megjött 28 napra! Soha nem volt még 28 napos ciklusom!!! :-D Persze ez még csak az első adag, de fogom inni következő alkalommal is.

Kedves Kérdező? Miért iszod így? Miért nem a leírás alapján? Ahogy utánaolvastam a teának, nagyon fontos a pontos betartása, az, hogy éppen a 15. napon kezd el inni, szerintem nem véletlenül találta ki így a doktornő. Szerintem akkor pontos lenne neked is. :-)

2013. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Amióta iszom, javult a menstruációm! Annyira görcsöltem, hogy sokszor az ájulás határán voltam. Hónapról hónapra javul a (minősége is) A dobozon szerepel, hogy három hónapig ajánlott. Azt mondta a doktornő, mert mi babát szeretnénk, hogy ebben az esetben ne hagyjam abba, igyam folyamatosan.
2013. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!