Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fura volt a nögyogyasz, vagy...

Fura volt a nögyogyasz, vagy csak en erzem annak?

Figyelt kérdés

Par napja voltam nögyogyasznal, mert a mehnyakrak tuneteihez hasonlo tüneteket eszleltem mar jo ideje. Szex közben barnas veres furaszagu folyasom volt, ket menstruacio között is elöfordult verezgetes, szoval megijedtem es elmentem. Külföldön elek, szoval ingyenes de magyarul beszelö dokihoz mentem, akinek minden eleg sietös volt. Alig hallgatta meg a panaszaimat, volt ultrahang es kenetet is vett. Az ultrahangon latott egykis cisztat, de azt mondta ne foglalkozzak vele, majd elmulik. Aztan felirt ket fele hüvelykupot, az egyik gombara van. Szo szerint ideznem: nincs gombaja, de attol meg szedje be.

Ha mehnyakrakra gyanakodna nem irt volna fel kupokat ugye?Vagy szerintetek sem volt tul körültekintö?


2013. febr. 5. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Majd ha meglesz a kenet eredménye, akkor úgyis fog szükség esetén más kezelést is javasolni.

Szóval attól még, hogy esetleg gyanakszik bármire, miért is ne írhatna fel kúpokat?

Azt nem tudom mennyire volt körültekintő.

2013. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te reagálod túl a dolgot. A méhnyakrák már csak nagyon előrehaladott stádiumban látható szabad szemmel vagy ultrahanggal. Azzal, hogy kenetet vett (és elküldi szövettanra és tenyésztésre) és ultrahangot csinált a legnagyobb gondossággal járt el.

Kúpot azért írt fel valószínűleg, mert a panaszaidat hüvelygyulladás és méhszájseb is okozhatja. Amíg a tenyésztés nem készül el, ami sok esetben akár 1-2 hét is lehet, addig is kezelheted a panaszaidat.

Az általad leírtak alapján teljesen jól járt el az orvosod.

2013. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a méhnyakrák tényleg scak a tenyésztésből derül ki sima vizsgálat során nem. Viszont a vérezgetést okiozhatja a ciszta. Ha nincs gombád nem értem mért kéne az a kúp....
2013. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oke, örülök, hogy ezt irtatok..megnyugodtam :)
2013. febr. 5. 11:49
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, kedves harmadik ezt en sem ertem.. azt nem is fogom hasznalni szerintem :S minek..viszont a masikat mar elkezdtem..a 6 db-bol 4-et mar "beszedtem", es mindenfele hüvelyi folyasom megszünt--mert mindig is volt valami. miota ezt elkezdtem hasznalni..ejszaka ugye kijon valammenyicske..aztan egesz nap szaraz a bugyim.
2013. febr. 5. 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:
7%

Egyetértek a kérdezővel. Miért is szedném be, ha nincs gombás fertőzésem?


Szerintem nem az ilyen betgekkel van a baj kedves előző, hanem inkább az ilyen orvosokkal, akik azt mondják, hogy:

"nincs gombaja, de attol meg szedje be. "

Ha valami oka van annak, hogy ő úgy találja, hogy a paciens szedje be ezeket a gyógyszereket, akkor talán lenne szíves elmagyarázni, hogy miért is gondolja annak szükégességét.

2013. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se lehet megdicsérni az orvost hozzáálása miatt, nem igazán, sőt, egyáltalán nem tekintette partnernek kérdezőt.
2013. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6.

miért kell ilyen durván ledorongolni kérdezőt?

2013. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
en tisztelem az orvosokat es a szakmai velemenyüket, de ezt nem ertettem..ezert is kerdeztem meg masokat itt.
2013. febr. 5. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!