Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász akkor is megvizsg...

A nőgyógyász akkor is megvizsgál lent, ha épp megvan, vagy ha mondjuk annak az utolsó napja van és csak enyhén van már menses?

Figyelt kérdés

A nőgyógyász akkor is megvizsgál ott lent, ha épp megvan, vagy ha mondjuk annak az utolsó napja van és csak enyhén van már menses?

Az időpont, amit kaptam, pont az utolsó napjára esik a menstuációmnak, és már nem akarok megint időpont cserét kérni, mert már kértem vagy háromszor, ugyanis egyik alkalomkor sem tudtam elmenni, mert pont akkorra közbejött feszt valami nyavalya (influenza, fogfájás-szájsebészeti műtét, hasmenés...). A vizsgálatra meg már szükség lenne egyéb eü. okokból.


2011. márc. 5. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vizsgál meg. Cytológiai vizsgálathoz sem túl alkalmas időpont.
2011. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menzesz alatt csak akkor vizsgál, ha a vérzéssel kapcsolatosan van gondod. Kenetvételre, rákszűrésre, egyéb vizsgálatra nem jó időpont.
2011. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!