Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet ennyit a menszeszem?

Mitől késhet ennyit a menszeszem?

Figyelt kérdés
Augusztusban abbahagytam a gyógyszert, azóta max. 1 hetes késéssel megjött,de most már 3 hete késik és nem tudom miért. Barátommal védekeztünk szexnél gumival és pettingnél is odafigyeltünk arra,hogy milyen kézzel hova nyúl és h kezet mossunk. Semmi jele nincs,hogy terhes lennék,pedig már rengeten oldalt átbogarásztam lehetséges jelek gyanánt. Voltam azelőtt 1 v. 2 héttel nődokinál,hogy meg kellett volna jönnie, de ha egészségügyi gond lenne szóltak volna, így nem értem. Azonban 2 hete beteg voltam (nátha,enyhe köhögés,esetleg hőemelkedés,elején 2 napig torokfájás). Mitől késhet és mit csináljak? :S

#betegség #menszes késés
2013. febr. 5. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Betegségtől is késhet, főleg ha szedtél antibiotikumot is esetleg. Vagy lehet cisztád is. Mindenképp menj el dokihoz szerintem, 1-2 hét késés még belefér, de 3 az elég sok.
2013. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is már a 3 hét miatt aggódok. Cisztám nem hiszem,hogy van, mivel most voltam nőgyógyásznál és nem hívtak,hogy gáz van. Antibiotikumot pedig nem szedtem a betegség alatt
2013. febr. 5. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!