Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Késik a menszeszem. Lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a menszeszem. Lehetséges, hogy terhes vagyok? Vagy csak az idegességtől késhet? Nem tudom mit tegyek. Csináltam eg tesztet, de szerintem nem jól sikerült.

Figyelt kérdés
A múlt hónapban fogamzásgátló tabit szedtem, de helytelenül (egy orvosom ajánlotta pattanások miatt) .. lehetséges hogy megzavarta a hormonjaimat, ezért késik most is pár napot? Babát nem szeretnék, mert még tanulok... próbáltam csinálni 1 tesztet, de mivel ebben nem vagyok járatos szerintem nem jól csináltam...lehet csak a félelemtől de látok ott 1 NAGYON HALVÁNY CSíKOT... Vagy az is lehet hogy az idegességtől késik?

2012. okt. 5. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A tesztről nem tudsz feltölteni képet?
2012. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszerről van szó, mióta szeded, mióta tart a gyógyszerszünet, reggeli első pisilésnél használtad a tesztet?
2012. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet. Gondolj bele, ha már terhes vagy, úgyis mindegy, nem csinálhatod vissza, tudd meg minél előbb, annál több időd lesz gondolkodni a folytatáson. Ha meg nem vagy terhes, jobb minél előbb megnyugodni. A teszttel mindenképp jól jársz. A halvány csík is csík, de a teszt tévedhet, bár ritkán.
2012. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kb augusztus elején volt az hogy elkezdtem szedni a fogamzásgátlót..anyukámnak ajánlotta egy itteni orvos a pattanásaim miatt...azt mondta az ő lányának is bevált..de a menszeszem után 1 héttel kezdtem el szedni..az utolsó tabit már be se vettem mert nagyon izgultam hogy miért nem jön meg..az utolsó tabi után 5 nappal megjött...ez volt szeptember 1.-én...a ciklusom szerint hétfőn vagy kedden kellett volna megjönnie.. ma reggel csináltam a tesztet, de még az 1. csík sem látszott (elázhatott).. most pedig ahogy nézem szinte nem is látszik se az 1. se a 2.... csengettem a barátomnak, hogy ha jön hazafelé a munkából vegyen 1 új tesztet, mert meg szeretnék bizonyosodni róla, hogy nem vagyok terhes... :(
2012. okt. 5. 10:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha elkezded szedni a tabit, megváltozik a ciklusod. Amíg szeded a gyógyszert semmiképp nem jön meg, csak a 7 napos szünetben. Attól jön meg, hogy nem szeded be, és ez így is történt. Nem mondta a doki, hogy hogy kell szedni? Vagy most szeptemberbe hogy szedted? Végig rendesen?
2012. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
szeptemberben már nem szedtem...mert már később mondta az orvos hogy szedjem tovább...de viszont rosszul megint nem akartam szedni..ezért gondoltam hogy ezután a menszeszem után folytatom rendszeresen legalább 2 hónapig.... :( mi lehet a baj?
2012. okt. 5. 10:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Gondolom citromixről van szó, melynek mellékhatása a fogamzásgátlás. (nem írtad a nevét le) Már nem menstruációd, hanem megvonásos vérzésed van. Amikor abba hagyod a gyógyszert, utána jön meg. Előfordul, hogy 4-5 napra rá, ezért nem kell pánikba esni, ha még itt nem tartasz. Fogamzásgátlónál előfordul, hogy nem is fog megjönni, de ha rendesen szeded, nincs hányás, hasmenés, akkor nincs gond.
2012. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És nem védekeztetek? A gyógyszer utólag nem hat! Ha abbahagyod másnap már teherbeeshetsz!:(
2012. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

de még ebben a hónapban is késhet 4-5 napot? hiába nem szedtem?


Védekeztünk, és nagyon vigyáztunk, mivel egyikőnk sem szeretne babát (még).... :(

2012. okt. 5. 10:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj, de tesztet csinálj. Késhet-e? Van akinek több hónapig nem jön meg, miután abbahagyja a tablettát!
2012. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!