Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagot érzek...

Kellemetlen szagot érzek ruhán keresztül is?! ->

Figyelt kérdés
Rendszeresen napi 1x zuhanyzom. Tiszta fehérneműt használok. Fogamzásgátlót szedek 5 hónapja. 2 éve van párom akivel rendszeresen élek neki életet a fogamzásgátló mellett óvszert is használunk. De valami miatt már talán 1 éve is érzem ezt a kellemetlen szagot. Ha ülök és mondjuk kicsit szét rakom a lábam már érzem a szagot és nagyon kellemetlen érzés. Ruhán keresztül is érezni. Nem ég, nem csíp, nem piros és nem is viszket. Mi lehet ez?
2013. febr. 5. 20:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Miért nem fordulsz orvoshoz a panasszal? Mi innen hogy állapítsuk meg, hogy mi bajod?
2013. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

nekem is ez van,pedig szűz vagyok,stb. és semmi baj nincs se a folyásommal,se a ciklusommal :(

14L

2013. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

engem is csak a furcsa szag zavar.

előző voltam!

2013. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt sokáig, candida gomba + E-Coli baktérium volt a ludas. Nagyon gyakori a kevert fertőzés. Amikor csak gombám volt akkor az szagtalan volt.
2013. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Honnan jön a szag? Nem a combtöved büdös?
2013. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítesz? Most tényleg honnan jön a szag, a nemi szerved felületéről vagy a hüvelyedből?
2013. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Regen nekem is volt ilyen ha torokulesben ultem meg ilyesmi. Az orvos nem tudja mitol volt mert semmi fertozesem nem volt... :/ egyszer csak elmult.
2013. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Kevert bakteriális fertőzésnél van ilyen, amikor nem egyféle baktérium okozza a fertőzést, hanem egyszerre több.

Ilyen kellemetlen, leginkább halszagra emlékeztető ez a szag. Itt nem kell viszketésnek lennie, a folyás is éppen csak egy kicsit több mint korábban.

2013. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ha beizzadok, egy csak nyáron van, én is büdös vagyok ott lent. Még nadrágon keresztül is érezni. Ez ellen a szőrtelenítés, és a dezodor segít.
2013. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, és nekem meg az intim mosótól volt, azt hiszem Dove-ot használtam, nem emlékszem, de amikor abbahagytam a használatát (mert elfogyott, és nem volt pénzem újra) elmúlt a panaszom! Azóta se vettem, és azóta se használok intim mosót, és azóta semmi gondom.
2013. febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!