Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ilyen időszakban?

Normális ilyen időszakban?

Figyelt kérdés

Menstruáció első napján normális az iszonyú hasigörcs és az, ha felszökik a lázam, kipirul az arcom látványosan is ettől és tűzforró lesz, émelygek és szédülök? Hányinger is normális, vagy tényleg ilyen extrém eset?

Ma volt az első napja a menzeszemnek, és nagyon rosszul voltam. De körülbelül három-négy óra múlva elmúlt minden, csak a hsai görcs maradt meg, ami ugye normális.


13/L (nézzétek el, ha egyértelműen butaságot kérdeztem gyerek vagyok :))



2013. febr. 6. 16:32
 1/6 A kérdező kommentje:
És nem vettem be semmilyen gyógyszert a mai napon, fájdalomcsillapítót és görcsoldót sem.
2013. febr. 6. 16:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális, majd idõvel nem fog ennyi tüneteket okozni.
2013. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Sajnos én mindegyikél ezt szenvedem végig.
2013. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális,később talán enyhülni fog.Sajnos ez ilyen.
2013. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
késöbbvalószinüleg enyhülni fog. nekem az első pár mensi nagyon fájt, féltünk is hogy hasfájós leszek (Anyum is az volt) De szerencsére nekem van hogy egyáltalán nme fáj, ha meg igen akkor sem annyira hogy akár csak eszembe jutna a gyógyszer. Sok minden változik idövel ahogy beállnak a hormonok. Nkem már csak 3-4 nap az egész annó volt hogy több mint egy hét volt, na meg gyógyszer mellett is 5 nap volt. Amióta nem szedem a gyógyszer 3 nap.
2013. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kérdeztél semmi butaságot! :)
2013. febr. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!