Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy fekvőtámasz...

Babu25 kérdése:

Miért van az, hogy fekvőtámasz gyakorlatok közben izgalmi állapotba kerülök, úgy hogy nincsenek szexuális gondolatok a fejemben? Más testedzéseknél nem fordult még elő, kizárólag a fekvőtámaszoknál.

Figyelt kérdés
Nem vicc, kérem ne nevessenek rajtam :( Van itt olyan hölgy, akinek volt már hasonló tapasztalata?
2013. febr. 6. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem amikor ön fekvőtámasz gyakorlatokat végez, úgy önnek eszbe juthat egy korábbi szexuális élménye, aminek hatására az fallosza megmerevedik.

(általában tegeződve írok, de mivel hogy önözve írtál így nem akartam megbontani a rendet :D )

2013. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

húú.. nos oké, elírhattam..mivel a nők egészsége a kategória.. elnézést

Így is szerintem az lehet a helyzet, hogy hasonló mozgás közben volt nagyon kellemes szexuális élményed, és ezért, de persze mindezt tudat alatt.

2013. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Más jellegű edzéseknél valóban előfordult már, hogy voltak szexuális gondolataim, de a fekvőtámasz nem ilyen gyakorlat!! Itt spontán jön magától, még akkor is ha éppen kajára gondolok, szóval nem értem! Lehetséges hogy a tudatalatti szórakozik velem, majd gondolkodom rajta :) Köszönöm, hogy írtál!
2013. febr. 7. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!