Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrtüsző gyulladás vagy herpesz?

Szőrtüsző gyulladás vagy herpesz?

Figyelt kérdés
4 nappal ezelőtt jelentkeztek az első tünetek, azt hittem fel vagyok fázva, mert nagyon fájt, csípet ahogy pisiltem. Aztán két napja felfedeztem néhány dudort is lent. Elmentem tegnap orvoshoz, ő azt mondta, hogy szőrtüsző gyulladásom van. A kérdésem az lenne, hogy lehet, hogy egyszerre több szőrtüszőm kb8 is be van gyulladva vagy herpesz lehet? Eddig soha nem volt semmi ilyen bajom. Bactorban kenőcsöt kaptam rá, de nagyon csíp és fáj, ha hozzáérek.
2013. febr. 6. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt,szörtüszö gyulladas,allitolag borotvalastol,jo 1-2 het mire elmult,es van hogy többször is visszajön,ugyanott.igen faj is,nem szabad hozzanyulni,kenegesd,esetleg ha enyhen megnyomod,genny folyik ki belöle,annak ki is kell jönnie.
2013. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
KÖszi a segítséget!!!
2013. febr. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!