Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vizsgálattal derithetné...

Milyen vizsgálattal derithetném ki hogy nincs e lerakodva tul sok méreganyag a szervezeremben?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapásból találtam neked egyet: [link]
2013. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. febr. 6. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs szukseged vizsgalatra, most megmondom neked latatlanban, hogy tele vagy mergekkel.

Ez most nem vicc, sajnos! Bar ha meg fiatal vagy akkor jobban allsz, mint idosebb ismeroseid, de eszmleletlen mennyisegu mereg kerul a szervezetunkbe NAP MINT NAP, a boron (kremek, sminkek), a szankon (etel/ital), az orrunkon (smog) keresztul.

Ha neadjIst' meg amalgamos tomesed is van, akkor raadasul folyamatosan mergezed magad higannyal.


Hiaba jonnek az ellenervek, hogy az arckremben amit hasznalok olyan elenyeszo mennyisegu mereg van... de van! Es minden nap hasznalod! Es eveken keresztul!


Hiaba jonnek azzal, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy bio cuccot vegyek, hogy sok friss/nyers kajat fogyasszak. Megsugom, hogy az egeszseg MINDENNEL tobbet er, nem szamit mibe kerul. Amugy az ilyen emberek az eletuk soran tobbet koltenek orvosra/gyogyszerekre, mintha bio kajat vennenek...


Amerikai vizsgalatok kimutattak a tesztalanyok szervezeteben olyan permetezo vegyszert, amit mar evekkel ezelott betiltottak, de megis lappang a levegoben, a foldben, az emberek szervezeteben ma is megtalalhatok ezek a mergek.


Ha nem bio kajat eszel, nem mosod meg rendesen a zoldseget/gyumit, ha nagyon sok feldolgozott kajat eszel (zacskos, dobozos, konzerves "etelt"), akkor is folyamatosan nyomod befele a tartositokat, a mergeket, a mesterseges szarokat.


Sajnalom, lehet lehurrogni hogy elvakult vagyok, de ez az igazsag! Rengeteg kutatas van errol, utana lehet nezni.


(hogy a fogkremben levo fluort ne is emlitsem....)


Szoval megnyugodhatsz, benned is, bennem is, mindannyiunkban sajnos rengeteg mereganyag van. Es ha - az eg mentsen ettol - de nem jarsz minden nap minimum egyszer nagywc-re, akkor sokkal rosszabb helyzetben vagy mint egy olyan ember, aki legalabb naponta 1x, akar 2x is kiuriti a testebol a salakanyagokat!

2013. febr. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt. en azert kerdeztem mwert mar 20 felett vagyok es meg mindig csunya a borom. egyik ismerosom meselte,hogy neki rosszabb volt az arca es vegul kiderult hogy a beleiben vannak lerakodva anyagok... oke hogy mindenki tele van mergekkel de vannak gyonyoru szep boru huszoneves lanyok, es nem biokaján elnek. mellesleg osztom a velemenyed, de teny hogy lehetetlen megfizetni a bio kajat a magyar embernek,plane ha egyedulallo, alberletes.... tegnap vettem rozs kenyeret, 350g, és 300 felett van az ára.... ha jo vagyok kihuzom vele harom napig,de ez meg csak a kenyer....

nagywczni van hogy ketszer is elmegyek egy nap. viszont keves folyadekot iszok de ebbol a kloros vizbol nem is merek tobbet... raallnek szivesen az asvanyvizzel.de munkanelkulikent sah

2013. febr. 7. 10:52
 5/6 A kérdező kommentje:

sajnos a tobbi kiadasom mellett nincsen havi 3000 forintom ra. amig volt munkam megyehettem,de sajnos most megint sporolos idoszak van.

szoval az egesz kerdes a pattanasok miatt merult fel bennem. a hormonvizsgalatomeredmenyet a jovohetre varom.

2013. febr. 7. 10:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha naponta tobbszor is mesz nagywc-re az jo. Ennek ellenere elkepzelheto, hogy a beleidben salakanyag van lerakodva, ami a rendszeres kakilassal sem tavozik (ez a salak tovabb fertozhet, ami borproblemakhoz vezethet).


Ha lesz munkad es ra tudsz szanni, akkor probalj meg egy hidro terapiat (beontes). En tobbszor is voltam es nagyon jotekony hatasa van. Egy noci felrak egy csovet a popsiba es elkezd vizet pumpalni a vastagbelbe, majd jo alaposan megmaszirozza a hasfalat es amikor jon ki a viz, hozza magaval a cuccost.


Vannak tisztito kurak. Azokat is probaltam mar. Amiben citromle is van az jo, mert a citrom fellazitja a lerakodott salakot es konnyebben kijon. Hallottam olyanokrol, akik muanyag katonat kakiltak ki egy ilyen tisztito utan, jatek, amit meg gyerekkorukban ettek meg es az utkozben valahol elakadt... :)


Probalj zoldsegeket juice-olni es azoknak a levet inni. Vagy igyal teat, vagy esetleg fektess be valami olcsobb vizszuro megoldasba es akkor a csapvizet ihatod. (vagy ajandekba kerj vizszurot :)

2013. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!