Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az hogy 32/70?

Mit jelent az hogy 32/70?

Figyelt kérdés
Tesómnak van egy melltartója és felpróbáltam hogy jó-e. hát nemtudom kényelmes de valahogy mégis nem jó. Nah mindegy. Csak arra lennék kíváncsi hogy mit jelent a 32/70. 70/A? Vagy hogy van ez?
2009. szept. 5. 09:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért béna, mert olyan a szabása, de lehet, hogy azért, mert jól mérted és nincs 12 centi a 2 méreted között, ezért nem simul rendesen rád. Hallgass rám, próbálj fel pár 75/AA-st, és meglátod, mennyivel jobb érzés. Sokkal szebben emeli majd ki az alakodat a pontos méretezésű melltartó. A push up-osak általában egy mérettel mutatnak "többet", mint a síma szabásúak.
2009. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
oké köszözönöm. de barátnőmnek is azthiszem A-s van. biztos hogy emAA-s és jó rá és nem nagyobb a melle mint nekem bár lehet hogy egy számmal nagyobb. de nembiztos Szóval. nam mindegy. majd anyumnak mondom és majd elmegyünk venni:D
2009. szept. 5. 12:41
 13/16 anonim ***** válasza:
az "A" méretnél a mell alatti és a mellbőség között 13 cm különbség van. szval nem vszínű, hogy neked az A-s a jó. Főleg ha leírtad, hogy eláll. Mert akkor nagy!
2009. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nah mindegy. :S köszönöm a válaszokat
2009. szept. 6. 09:57
 15/16 A kérdező kommentje:
De szerintem meg jó rám, mert jó csak a kosár valahogy nem úgy áll. nem úgy áll el hanem máshogy. nemtudom hogyan magyarázzam el
2009. szept. 6. 10:16
 16/16 A kérdező kommentje:
Anyum vett és jó rám a 70/A-s :)
2009. szept. 9. 17:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!