Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida dietaban tapasztaltak...

Candida dietaban tapasztaltak kerem segitsenek. Egy honapja csinalom a dietat, eleinte sokat javultak a panaszaim, az utobbi egy hetben viszont mintha felerosodtek volna. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nystatin szirupot es Normaflore-t szedek. Tuneteim allergias tunetek, orrdugulas, garatfolyas, gyomorpanaszok, puffadas, es folyasom is van. Az orvos szerint csak az edesseget, csokit, mezet, aszalt gyumolcsoket kell elhagynom a taplalkozasbol. De miutan a neten utanaolvastam a dietanak, az elso 3 hetben elhagytam a kenyeret, tejet, krumplit es a gyumolcsoket is. Cukor helyett xylitet hasznalok. Mult het ota mar elkezdtem kis mennyisegben fogyasztani tejet. Es elofordult, hogy barna kenyeret is ettem, de max 2 szeletet, piritva. Mert nem volt idom fozni, kenytelen voltam szendvicset vinni magammal munkaba. Illetve gyumolcsoket is eszek, foleg almat. Azt irjak a legtobb helyen, hogy az elso 2-3 het utan mar lehet gyumolcsot enni. Szoval szerintetek akkor most terjek vissza a szigoru dietahoz, vagy normalisak ezek a tunetek? Ha megint a szigoru dietat csinalom, meddig kell tartanom? Iszonyat nehez, es mar a 3 het alatt is untam hogy csak ugyanazokbol az alapanyagokbol keszult dolgokat ehetem. Van esetleg valaki aki szinten mostanaban csinalja a dietat, es esetleg tudnank tapasztalatot cserelni?
2013. febr. 8. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a candida diéta elsó szakasza nem 3 hét hanem 6 hét min. 3 hónap.
2013. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tejet teljesen hagyd el, és vegyél sópipát a gyógyszertárban, naponta használd, ez nagyon jó lesz az allergiádnak.
2013. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A legtobb oldalon 3-6 honaposnak irjak a dietat, es az elso 2-3 hetet irjak a nagyon szigoru dietanak.

Peldaul:

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 8. 15:25
 4/6 A kérdező kommentje:
15.20-as: koszonom a tippet, a tejet akkor megprobalom mellozni tovabbra is.
2013. febr. 8. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:

ha felerősödnek a tünetek egy idő után az jó mivel azt jelenti, hogy a kis gombák megérezték a vesztüket és küzdenek de már nem sokáig :) ne hagyd abba a diétát


ezen a fórumon tudnak neked segíteni: www.hoxa.hu ex candidások tapasztalatai

2013. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remelem igazad van, pusztuljanak is. Nem fogom abbahagyni a dietat. :)
2013. febr. 8. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!