Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eddig semmi gond nem volt a...

Eddig semmi gond nem volt a fogamzásgátlóval, most mégis barnázok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Lassan 2 és fél éve szedek fogamzásgátlót (Gestomix 30). Eddig semmi probléma nem volt vele, az első hónapban sem. Mindig időben beveszem, maximum fél-egy óra eltéréssel. Tegnap este láttam a bugyimon, hogy kevés rózsaszínű hüvelyváladék jön belőlem, mára már barna lett, és több is jön. Így sem olyan vészesen sok, kb. olyan mint a menzeszem utolsó napján szokott lenni. Jövő hét pénteken kéne megjönnie.

Egy éve volt méhszájseb-fagyasztásom, nem tudom, ez számít-e.


Kértem időpontot a nőgyógyászhoz, péntekre kaptam, de addig is kíváncsi lennék, hogy vajon mitől lehet ez, volt-e már valakinek hasonló?


21 L



2013. febr. 6. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! En is barnaztam, a doki eloszor azt gyanitotta, hogy mar nem ved kellokeppen a gyogyszer, valoszinuleg valtani kell. Aztan megvizsgalt, es latta, hogy mehszajseb miatt van a kellemetlenseg. Szerintem idoben mentem, mert a fekirt gyogyszer hatasara eltunt teljesen. Bar en akkor abbahagyram a fogamzasgatlo szedeset, hogy kitisztuljon a szervezetem.
2013. febr. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* felirt, abbahagytam
2013. febr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!