Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim szag, normális egy...

Intim szag, normális egy bizonyos szintig vagy gond lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre leszögezném: egy hete voltam nőgyógyásznál nem talált semmit,minden nap fürdök. Úgyhogy ilyen "Canesten!" vagy "Fürgyé le" dumát nem kérek.

Intim mosakodóval próbálkoztam,nem éreztem változást,sőt röhögni fogtok vettem Canestent is,de semmi nem változott szóval gomba meg ilyenek kizárva és nem is viszketek/tem:D

Gondolkoztam hogy a tanga okozhat-e ilyen gondokat,vagy a műszálas bugyi.Szerintetek?

Lehet hogy csak engem zavar,bár a barátom még nem szólt(vagy nem akart,nem tudom) hogy érezné de én igen,mindig.

Ez normális p*nci szag vagy lehet valami baj?



2013. febr. 9. 03:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetes kipárolgása minden testnek van. Ha megfelelően tisztálkodsz, nincs betegséged, akkor ez teljesen normális. Ez egy férfi számára illat, mégpedig kellemes, izgató.
2013. febr. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig pamut bugyit hordj csak, és az intim mosakodókat legfeljebb hetente 1-2 alkalommal használd! Ha túlzásba viszed az intim tisztálkodást, akkor nem csak a káros baktériumokat ölöd meg, hanem azokat is amik védenék a hüvelyed. Lehet, hogy normális a puncid illata ha még nem szólt a barátod.
2013. febr. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieknek, picit megnyugodtam.:)
2013. febr. 9. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
fürdés után rögötön van már szaga? Vagy mondjuk estére az egséz nap utána mikro reggel fürödtél? Csak mert az teljesen normális ha estére van valamennyi szaga. Ez a természetes váadék és a vizelet szagának keveréke. Akkor van baj ha fürdés után is van szaga. Egyébként nem hiszem hogy a tanga okozza, de a műszálas bugyit mindenképp cseréld le.
2013. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fürdés után nem szokott szaga lenni.maximum ha a havibaj előtt vagyok kicsivel és ilyen kevés fehér folyadék van,az kiszámíthatatlan hogy mikor jön vagy mikor nem,annak van egy kis szaga,de ez nem hiszem hogy probléma mert ez az első havim óta így van.
2013. febr. 23. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!