Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy reagálnátok le férfiak,...

Hogy reagálnátok le férfiak, ha kiderülne, hogy a barátnőtök nemi úton terjedő gombát kapott el? Értékelnétek, ha a párotok venne nektek gyógyszert, hogy ne legyen a másik félnek problémája? Ami csak receptre kapható!

Figyelt kérdés
Volt barátom időszakában jelentkeztek kiütéseim, amire az orvos akkor azt mondta, hogy csak stressztől van. Ez kb. egy éve volt. Új barátommal való kapcsolatom során most jelentkezett nálam egy hete a kiütés, elmentem újra orvoshoz, azt mondta gomba. Váltottam ki gyógyszert amitől megtisztulok és elmúlik, és vettem a páromnak is, amit csak receptre írhatna fel neki az orvos,a saját háziorvosa, de nem akartam, hogy még ezzel is foglalkoznia kelljen, de én minél előbb szeretném, ha bevenné, hogy ne adogassuk egymásnak oda - vissza a betegséget.És hogy neki se legyen semmi baja.Majd személyesen találkozáskor mondanám el neki. 20/L

2013. febr. 9. 11:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés : Ha én már bevettem a 2 kapszulát, és kb. hétfőre már rendbe jövök, de ő csak kedden tudja bevenni az elsőt, majd másnap az utolsó kapszulát, és szeretkezünk, már nem kaphatom el ?
2013. febr. 9. 11:20
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De Te visszakaphatod sajnos. Ha ő is fertőzött és még nem kezeli ki magát a következő együttlétig, simán visszafertőz.

A nyálkahártya fertőzések nem olyanok, mint a bárányhimlő, hogy egyszer elkapod és védettséged lesz ellene.

2013. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez 100 % os hogy én átadtam neki ? Olyan rossz érzés, azért is vettem neki is gyógyszert, hogy "meggyógyítsam" szegényt. Nem szeretném, hogy baja legyen.
2013. febr. 9. 11:44
 4/4 A kérdező kommentje:
Csók, petting,vagy akár anális szexben is elkapható? Vagy csak a hagyományos módon? Ezt valamiért nem jutott eszembe, hogy megkérdezzem az orvost.
2013. febr. 9. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!