Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik a hüvelygomba tünetei?...

Mik a hüvelygomba tünetei? Helyileg hol jelentkeznek a tünetek? Másik dolog: Ez normális?

Figyelt kérdés

ezek a kérdésekre remélem válaszoltok nekem..:)

Mellesleg lenne még egy olyan kérdésem hogy párommal még nem feküdtünk le csak tapizás volt ott lent meg hasonlok, de szex még nem (szűz vagyok), és kb egy hete volt ez és azóta egy picit viszket lent a vaginám de nem mindig de ha igen akkor nagyon rossz, de nem vettem észre semmilyen változást ott lent..:S szerintetek ez normális és csak azért van mert még szűz vagyok? vagy inkább szükséges lenne megnézetnem?



2013. jan. 6. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A viszketés semmi esetre sem normális. Mindenképpen orvoshoz kell menned, hogy kiderüljön mi a baj. Ha esetleg tényleg hüvelygomba, akkor az orvos tudja megállapítani, hogy melyik fajta, mert több is van, és így a megfelelő kezelést tudja Neked adni!
2013. jan. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tünetek: jellemzően a külső női nemi szerv fájdalmas, égő, viszkető érzése, főként vizeletürítés vagy nemi aktus alkalmával. Túrós, fehér váladék is ürülhet a hüvelyből.

Szerintem a barátod keze nem volt tiszta és ettől kerülhetett egy kis baci "oda". Először csak próbálj meg intim lemosót használni, ha eddig nem tetted, lehet, hogy az is segít. Ha továbbra is érzed a viszketést, akkor keress fel egy nőgyógyászt. Nem kell félned, minden rendben lesz. :)

2013. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :) kicsit azért aggodom, de ez az h viszketésen kivül nincs más legalábbis szerintem, de a viszketés se mindig csak néha mondjuk este..:S de akkor minden képpen megyek nőgyógyászhoz..:S
2013. jan. 7. 18:00
 4/5 A kérdező kommentje:
mondjuk azért ciki egy kicsit, mert most mondjam meg kereken hogy a lehet hogy a barátom miatt van?:/ mert én nem szeretek ilyenekről beszélni de ha muszáj akkor mindegy.. vagy ez hanyagolható? nektek volt hasonló?
2013. jan. 7. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne így mondd, hogy a barátod miatt van, hanem azt, hogy az első szexuális kapcsolatod után/óta érezed ezt a viszketést esténként és szeretnéd tudni, hogy ez baj-e vagy természetes. Mondd el, hogy nincs más tüneted és a barátodnak sincs.
2013. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!