Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szept 3-án történt egy óvszer...

Szept 3-án történt egy óvszer nélküli szeretkezés a barátommal. és másnap elkezdett fájni a hasam bal oldalt lent, majdnem mindig egyfolytában fáj. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Élvezés előtt sokkal hamarabb kivette. Remélem nem vagyok terhes. 2 hét múlva kellene megjönnie a mensimnek.
2009. szept. 5. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha terhes is vagy, akkor ez még biztos nem annak az előjele. Ennyi idő alatt még nem reagál rá a szervezet.

Egyébként simán lehetsz terhes. Ha normális ciklusod van, akkor kb pont peteérésed volt akkor.

2009. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem szeretnénk még gyereket, épp h csak kiprobáltuk óvszer nélkül. nagyon remélem hogy nem vagyok terhes :S és még 2 hetet várnom kell h kiderüljön :S


köszi a választ

2009. szept. 5. 18:21
 3/9 A kérdező kommentje:
hány napot várjak, ha esetleg nemjön meg mielőtt szólok szüleimnek?
2009. szept. 5. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk anno azonnal szóltam mikor felmerült a probléma. Ilyen helyzetben luxus szégyenlősségre vagy félelemre hivatkozni. Ha elég felnőtt vagy a szeretkezéshez, akkor ahoz is annak kell lenned, hogy nyíltan beszélj a problémáidról a szüleidnek.
2009. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha fájt a hasad, akkor szerintem pont peteérésed volt. (Nekem is akkor szokott fájni kicsit) Viszont szerintem kicsi az esélye, hogy terhes vagy, de ez nem azt jelenti hogy semmi esélye nincs!!

Próbálj meg nem idegeskedni, mert akkor biztos, hogy késni fog. (Én egyszer ugyanígy jártam, mint te, és hát késett 3 hetet is, de nem voltam terhes, csak annyira paráztam) Szóval, ha mégis késik, akkor majd csinálj tesztet és utána szólj a szüleidnek, ha esetleg megtörtént a baj.

Viszont, legközelebb ne próbálkozzatok ezzel, mert tényleg veszélyes játék. Még ha nagyon kicsi is, akkor is van esélye. Drukkolok, hogy ne legyen baj.

2009. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
neválaszoljatok neki, had őrlődjön, megérdemli:D:D
2009. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
jujjjjjj...de leleszek pontozva..:D
2009. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha nem szeretnél gyermeket, ne próbáld ki gumi nélkül. Nem csak a gyerek miatt, hanem mert többszáz fajta fertőzést ellehet kapni. Csak akkor szexelj védekezés nélkül ha muszály (ergo gyermeket szeretnétek)! Ez csak egy baráti jótanács, a megfogadását rádbízom.
2018. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8as vagyok *muszáj
2018. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!