Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha december 12. -én jött meg...

Ha december 12. -én jött meg és legutóbb jan.17-én, akkor ez hány napos ciklus volt?

Figyelt kérdés
most akkor hogy kell számolni??

2013. febr. 9. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A ciklus a menzeszed első napjától a következő vérzés első napjáig tart. Tehát a 12.-e az első nap.
2013. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
dec. 12-től kell számolnod jan. 17-ig. ha nem néztem el, akkor ez 37 nap. a normális 28-32 között van, azt hiszem, de majd beáll neked is rendesen (gondolom mostanában jött meg először). tehát a menzesz első napjától számold a köv. menzesz első napjáig.
2013. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy elég hosszú, 37 napos ciklus volt.

Attól a naptól kell elkezdeni számolni amikor megjön, és a következő megjövetelig.

2013. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig amikor megjön,az első naptól kell számolni.Tehát ez egy 36 napos ciklus volt.
2013. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

októberben jött meg először.

azt tudom hogy amikor megjön,az az első nap és onnan kezdem a számolást,csak azt nem tudom hogy a legújabb vérzés napja az előző ciklus utolsó napja e(tehát dec 12től jan 16-ig) vagy a tizenhetedikét is számoljam bele?

2013. febr. 9. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
A 17.-e már az új ciklus első napja. Vannak menstruációs naptártok itt a neten is érdemes ott vezetni, ott ir átlagot meg hogy kb mikor fog ujra megjönni, automatikusan irja hány nap volt stb.
2013. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. febr. 10. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!