Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véleményeket várok, FERTŐZÉS,...

Véleményeket várok, FERTŐZÉS, kérlek elolvasni a lentebb írtakat is?

Figyelt kérdés

Volt bakteriális vaginózisom és gombám. A furcsa az volt, hogy se viszketés, se halszag nem volt, csak nagyobb volt a folyásom mennyisége.


Sajnos nem múlt el egyhamar, két hónapig minden héten nőgyógyásznál voltam. 4 kúrán vagyok túl.


Hál Istennek most már megszűnt a gombám, a folyásom is normális.


Tegnap óta fura szaga van a puncimnak. Nem tudom, hogy ez most miért. Nem nagyon, csak épen egy ici-picit. Nem is olyan halszagú, amilyen fertőzéskor kéne legyen.


Napközben a páromnak is van egy pici kukiszaga, ebből gondolom normális ha minimális punciszag van, maghát csak ott pisilünk.


Valaki azt mondta, ha ott tartom a kezem, és fél perc után érzik a szag, akkor rossz. Ez igaz? De mindenkinek van ott egy pici szaga, nem?


Ha csak egy nagyon kicsit érzem és csak akkor, ha pisiléskor vagyok, de ruhán nem érződik át, nem halszagú és nincs más tünetem, a párom szerint sem "büdös", csak punciszagú, akkor menjek nőgyógyászhoz, vagy normális, hogy a fehérfolyásnak és az izzadtságszagnak a keveréke egy minimálisan érzik???


(Igazából nincs kedvem újra menni se, remélem mindenki megérti, hogy elegem lett a nőgyógyászokból, mert ha nem rakok pénzt a zsebükbe, nem foglalkoznak velem normálisan, ezért kellett olyan sokat járnom.)


2013. febr. 10. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
És a hosszú kúrád alatt a párod is ki lett kezelve? Mert ha nem akkor könnyen vissza is fertőzhetett.
2013. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, valamint a kezelések során alkalmazott gyógyszerek / kúpok, krémek stb/ nem olyan intelligensek, hogy csak a kórokozó baktériumokat öljék ki a hüvelyből, hanem sajnos a hüvely saját baktérium flóráját is tönkreteszik. Más lesz a normál flórában a baktériumok aránya és ezt is megérezheted, mert a szokásos korábbi szagtól eltér. Én anno a Vagilact hüvelytablettát használtam erre és bevált :)
2013. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a páromat is kezelték, hüvelyflóra-visszaállító tejsavbacis kúpom is volt, de kérek mindenkit, hogy
2013. febr. 10. 20:24
 4/5 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljon, és én is vagilactot szedtem :D
2013. febr. 10. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a párod szerint nem büdös, akkor ez csak normális punciszag.
2013. febr. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!