Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Erdődi Balázs nőgyógyászt...

Dr. Erdődi Balázs nőgyógyászt (Debreceni Klinika) ismeri valaki? Véleményeket várok róla.

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem jó orvos.

az első szülésemnél ő szedte ki a varratokat,2,5.éve.

ő volt ügyeletben akkor, azért..

most újra szültem és a szobatársamnak ő volt a fogadott dokija megvolt vele elégedve.

szegénynek a babájával gondok voltak,bejött civilben a doki a kórterembe és ott vigasztalta

aranyos volt :)

2012. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Várom a további válaszokat, illetve ha valaki nagyon meg van elégedve a nőgyógyászával, légyszi írjon (csak debrecen és a klinika)
2012. dec. 4. 22:10
 3/8 Mariann 1978 válasza:
Nagyon jó orvos. Ellentétben sok nőgyógyásszal, nagyon lelkes, kedves, odafigyel a betegeire, mindig van egy kedves szava. Én most szültem nála, csak pozitív élményeim vannak vele kapcsolatban, tehát ha még nincs orvosod, meleg szívvel tudom ajánlani. Én megint őt választanám, csak nála szülnék.
2012. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Van magánrendelése Erdődi Balázsnak? Ha igen, hol?
2014. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

dr Erdődi Balázs a fogadott orvosom a klinikán. Fiatal, lelkes és komolyen veszi a munkáját.

Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

2015. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is ő volt a fogadott orvosom. Magánrendelésére jártam hozzá, de szerintem senem figyelmes, senem alapos, és a szülésem is egy traumatikus élmény volt miatta.
2016. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon jó doki! Nekem az első terhességemnél Ő volt a fogadott dokim, akkor még nem volt magánrendelés. Az idén voltam nála rákszűrésen, már a magánba. Nagyon rendes, nagyon kedves, figyelmes. A magánrendelője, szép, modern, jól felszerelt. A váróba még csoki is van! ;) A következő terhességemmel is hozzá fogok járni!
2016. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mióta magánrendelése van, nagyon ráhajtott a pénzre. Valóban van csoki a váróteremben, csak 20.000 Ft-ot elkér egy laboreredményre való rápillantásért. Ahhoz elég sok mini Ritter Sportot kell megenni a váróban....
2016. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!