Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap először megyek suliba...

Holnap először megyek suliba betéttel! Nagyon izgulok! Nektek milyen volt az első ilyen élményetek? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

#betéttel
2013. febr. 10. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fogja eszrevenni,figyelj arra hogy szunetekben csereld,ne legyel kellemetlen szaggal.
2013. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem lesz semmi gond. Sok sikert és kitartást!
2013. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

betétcsere előtt mindig moss kezet! az iskolában rengeteg fertőzést összeszedhetsz. kétóránként mindenképp nézz rá, nehogy meglepetés érjen (átázz).

senki nem fogja látni, viszont biztos fura érzés lesz elsőre. emlékszem nekem olyan két-három hónap telt el, mire el tudtam felejteni, hogy ott a betét. nem volt semmi extra, csak nagoyn izgultam, hogy jajj végre nagylány vagyok :D

aztán el kezdett fájni a hasam, akkor már nem voltam olyan "nagylegény".

egyáltalán nem gáz, nagyon is természetes, olyan, mintha ezentúl egy klubba tartoznál, a betétesek klubbjába ;)

2013. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez elsőnél ezt megúsztam,mert az első 4 nap szünet volt.

a harmadik pl suliban jött meg óra végén és ott sprinteltem a klotyóból a terembe,onnan meg vissza a wc-re.. jó vastagot raktam be :D aztán a vastagok elfogytak,de még mindig erős volt a vérzésem. akkor még mástól kellett kérnem :( na az ciki volt. a védőnőnek meg elfogyott,mert mindenki az orvosin kér,mellesleg akinek jó betétje volt,az a barátnőmnek adta,mert neki is pont akkor jött meg,mint nekem.

a legutóbbi ilyen,meg múlt hónapban volt,amikor felvételit írtam,az volt a 3. nap és nem tudtuk,hol a lány wc,mert nem volt kiírva és nem is hagyhattuk el az épületet,szóval egy közepes betéttel kellett végigvészelnem azt a pár órát :( nem is beszélve arról,hogy a végén begörcsölt a derekam és a matekot ezért is szúrtam el,mert nem tudtam odafigyelni rendesen.. shit.

2013. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Ez a világ legtermészetesebb dolga! Minden lány menstruál serdülőkortól kezdve!
2013. febr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.Minden 2. szünetben ki kell menni ránézni,ha kell,akkor kicseréled.Ilyen egyszerű :)

Az első ilyen élményemben sem volt semmi különös,már reggel,indulás előtt betettem a kardigánzsebembe a betéteket,hogy ne ott kelljen átrakni.Az zavar,mikor 45 perces ülés után felállok és érzem,hogy folyik ki a cucc,de nem vészes. 17/L

2013. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát nekem az első nem volt vészes mert akkor még nem volt olyan erős mint most. a 2. váratlanul jött meg (8 nappal előbb szval nem is vettem betétet)a suliba. :SS szerencsére az osztályunkban mindig egymástól kéregetjük a betéteket, ha éppen valakinek nincs :D még az első 2-3 alkalom nem volt olyan szörnyű de mostanában tök rossz mert naon erős lett :/ (mondjuk eddig megúsztam, mert pl múltkor rohadt erős volt de még az a jó, h a legerősebb napokon -2. meg 3.- pont hétvége volt. remélem legközelebb is ilyen szerencsém lesz.
2013. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja és milyen lett az első mensis napod?
2013. febr. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egy kicsit furi volt de nem volt vészes.:)Barátnőmnek is nem rég jött meg és rengeteget segített.Szerencsére már nem sok van.

Köszi a válaszokat!! :)

2013. febr. 12. 16:23
 10/12 A kérdező kommentje:
Még válasz???
2013. febr. 12. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!