Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek milyen volt az...

Lányok! Nektek milyen volt az első nőgyógyászos élményetek?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem h elmegyek nőgyógyászhoz. De kicsit tartok tőle. am is szégyenlős típus vagyok. Ti nem éreztétek magatokat cikin?
2009. szept. 28. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát,eléggé kellemetlenül éreztem magam,főleg,hogy "szét tárom a lábamat egy idegen férfinak."De hát nem volt mit tenni,egy hosszítptt felsőt vettem fel és így nem éreztem magam annyira kényelmetlenül.Kibírható,hiszen ő nap mint nap látja "azt" és már megszokta.Hamarosan nekem is el kell megint látogatnom gyógyszert íratni.De én már nem izgulok.:) neked sincs rá okod.:)

16/L

2009. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Bocsi elírtam.

Hosszított felsőt..:)

2009. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul éreztem magam. Mikor először voltam még nem is voltam 12 éves. A házi orvos küldött el, mert felfáztam és arra csak a nőgyógyász tudott adni gyógyszert. Édesanyámmal voltam. Ő a vizsgálat alatt nem volt ott. Rendes volt a doki, mert finoman vizsgált meg. Most már rudtios vagyok. De még mindig kellemtletnűl érzem mikor oda kell menni. 29/N.
2009. szept. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor először elmentem, ennyit mondott: ne aggódjon láttam már magát meztelenül! Vetkőzzön le nyugodtan! :D

Mivel nála születtem :) Igy feloldódtam egyből.

Én is hosszabb fölsőben mentem, hogy addig se érezzem magam rosszul, amig felfekszem.

Amúgy meg annyi ilyet látott már, hogy nem nagyon hatja meg :D

L/22

2009. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én nőhöz járok, így az első alkalommal kevésbé tartottam a dologtól, mintha férfihez mentem volna. De azért mindig szoknyába megyek, mert csak fel kell hajtani :)
2009. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lányok! =) jó ötlet a hosszú felső. Nekem eszembe se jutott ilyen. Köszi nektek! : D
2009. szept. 28. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

14 és fél évesen voltam először, privát rendelőben, minden vadiúj és tiszta volt, és egy kedves, fiatal doktornő vizsgált. Síkideg voltam, ezért leültetett és elmagyarázta, hogy ehhez minden nőnek előbb utóbb hozzá kell szoknia. Aztán jött a feketeleves, le kellett vetkőznöm teljesen meztelenre, és nagyon alaposan megnézett, a mellem is beleértve.

A legcikibb az volt, hogy belenyúlt a fenekembe :D Asszem vérvörös lehettem :)

2010. jan. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!