Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MItől lehet? 3 hete nyaraltunk...

MItől lehet? 3 hete nyaraltunk és amióta hazaérkeztünk hüvelyproblémáim vannak. A külső szeméremajkaknál égő, viszkető érzést észleltem, majd a hüvelybemenetnél szúró érzés, olyan mintha herpesz lenne.

Figyelt kérdés

1 hétig használtam Gynoflour tablettát, semmi eredmény.

Elmentemn dokihoz aki írt egy zselét + krémet. A viszketés elmúlt, de továbbra is szúr a hüvelyem és a gát találkozásánál egy ponton.. Most a legdrasztikusabb JÓD intimzuhanyt kezdtem el, de amikor kifolyik ez a fertőtlenítő a hüvelyemből ég azon az egy ponton.. El fog múlni a kezelés végén ettől? ez mindent kipucol? Más is volt már így ? Hogyan gyógyult meg?

Jelzem nem először van hüvelygyulladásom, már túl vagok egy szülésen is...de most el vagyok keseredve nagyon, ennyi ideig nem szokott tartani.


2009. szept. 6. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A sima hüvelygomba kezelés engem is éget, gondolom nálad is ez van. Azért éget mert fertőtlenít.Biztosan elfog múlni, használd amiket a doki felírt és légy türelemmel.ja és no sex

Énis minden szartól begyulladok, strand, wc, elég érzékeny vagyok odalent. Kitartás.

2009. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, pedig a dokinál jobbat én se tudok tanácsolni.

Mikor én összeszedtem egy gombát és kezelés alatt voltam, akkor engem szinte a sima csapvíz is égetett.

2009. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
éncsak annyit akarok mondani, hogyha jódozol, akkor utána mindenképp hazsnálj tejsav tablettát, ami visszaállítja a hüvelyed PH-ját, mert a jód az mindent kiírt, aztis aminek ottkell lennie. persze magától újratermelődik, de az több időbe telik, addig pedig nagyon nagyon fogékony vagy arra h bármi mást elkapj, ha nincs a hüvelyednek természetes védekezőrendszere, mert a jód kiírtotta.
2009. szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel a problémával küszködök én is. Kétszer voltam dokinál, antibiotikum, hüvelykúp, krém a viszketésre. Nem múlt el. Úgyhogy most próbálkozok otthon: natúr élőflórás joghurttal néha kiöblítem a hüvelyemet, hogy a gombák mellett jó bacik is legyenek. Rengeteg élőflórás joghurtot/kefírt eszek. Olvastam, mit nem ildomos ilyenkor enni, és ahhoz tartom magam. (pl szőlő, sajt, cukrok, gyümölcsök a gyümicukrok miatt). Gyulladásgátló kamillateát és sok fokhagymát. Az is jó gombaölőszer. Talán valamivel jobb lett. Ezt csinálom egy ideig, hogy a normális flórám beálljon, majd néhány nap/hét múlva visszamegyek a dokihoz. Sok sikert.
2009. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző író vagyok: szóval igyál kamilla teát, egyél hagymát :)
2009. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a bíztatást is meg a tanácsokat is! Próbálom betartani őket. Üdv Nektek!
2009. szept. 7. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!