Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlónál ez normális?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlónál ez normális? Többi lent.

Figyelt kérdés

Gestomix 20at szedek,okt.4-én a ciklusom első napján kezdtem el,25-én vettem be a levélből az utolsó szemet,most 7napos szünet van,és még mindig megvan...elvileg a 7tabi mentes nap 2.vagy3. napján kéne megjönnie,viszont nekem azóta is(okt.4.) megvan,és most nem tudom hogy mi van?Kicsit talán mintha görcsölnék..de passz.

Kérdésem az lenne hogy normális hogy még mindig vérzek?

Meddig fog még tartani?

Nagyon kivagyok már :(


2011. okt. 28. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Elő hónapba sajnos előfordul. Ha a következő levélnél is vérzel, menj vissza az orvoshoz. De remélhetőleg el fog múlni most már.
2011. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is végig volt vérzésem az 1. hónap alatt. Ha nem múlik el, akkor menj vissza az orvoshoz, bár az 1. 3 hónapban nem ritka, hogy ilyesmi van. Viszont amíg nem állt be "normálisan" a ciklusod, addig valószínűleg nem vagy védett, úgyhogy mindenképp védekezzetek más módon is!

20/L

2011. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!