Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fázott egyáltalán már fel...

Fázott egyáltalán már fel valaki attól, hogy mezítláb mászkált?

Figyelt kérdés
Komolyan mindig ezt mondják, hogy "ne mászkálj mezítláb, mert felfázol", de még soha nem hallottam olyanról, aki tényleg felfázott emiatt, köztetek van olyan? Hol és mennyit kellett ahhoz úgy mászkálni, hogy ez összejöjjön?
2013. febr. 12. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
én sokszor
2013. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a húgom állandóan...
2013. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hol vagy milyen hidegben?
2013. febr. 12. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Leghamarabb a lábról lehet felfázni! Ha felfázol, lehet ebből hólyag gyulladás, vagy vese gyulladás, de akár petefészek gyulladás is.

Ha hideg a padló, akkor nem sok kell hozzá.

2013. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és valaki olyan aki nem a hideg járólaptól hanem mondjuk tavasszal-nyáron kint mászkálástól fázott fel?
2013. febr. 12. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron sikerült mezítláb a papucsba. Nagyon rossz volt, ugyhogy ne kísérletezz vele, hogy felfázz, mert az első két nap bőgtem kínomban :)
2013. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én eddig még csak ülve fáztam fel. Kétszer buszon egyszer meg kiskoromban nyáron (!!! egyébként nem tudom hogyan) a betonon.

Tényleg ne kísérletezz, főleg ha nem akarsz utána visszatérő kismedencei problémákat. Nem véletlenül mondják az "öregek", hogy "ne mászkálj mezítláb!".

2013. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez erősen egyén és megszokás kérdése.Aki hallgat az "öregekre",aztán belecsap a lecsóba, persze, hogy felfázik. Aki még alváshoz is zoknit húz, az persze, hogy lábról fázik fel legkönnyebben.

Mint sok mindenhez, ehhez is hozzá tudja magát szoktatni az ember - főleg,ha úgy érzi jól magát - és nem fog felfázni.


Régen, amikor a szegényeknek nem volt pénzük cipőre és télen-nyáron mezítláb jártak nem feltétlenül a mezítlábasságtól lettek betegek.

2013. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!