Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől lenne valami bajom?

Ettől lenne valami bajom?

Figyelt kérdés
Nagyon imádok mezítláb járkálni, ezzel nyáron nyilván nincs is baj, de amikor jönnek a hűvösebb idők akkor ez ugye alapvetően nem túl lehetséges. Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha húznék egy harisnyát, rá esetleg zoknit és úgy járkálnék? Ez hány fokig lehetséges megbetegedés nélkül? Valaki csinált már ilyet?
2011. dec. 28. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
embere,immunrendszere válogatja,0 fokhoz közel azért vegyél felcipöt
2011. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A fagyveszély azért mindenkire vonatkozik. :)
2011. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó azért nem most, hanem mondjuk amikor olyan 5-10 fok körül lesz...
2011. dec. 29. 00:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi gáz. Az Írek pl olyankor már mutatkoznak úgy helyenként. :)
2011. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az írek? hol? hogyan?
2011. dec. 29. 00:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Náluk nem szokatlan az ilyesmi, bár mostanában már csak kevesen élnek ezzel a lehetőséggel. De nyaranta Dublinban is látni szép számmal mezítlábasokat, fiatalokat is.
2011. dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és harisnyásokat/zoknisakat is?
2011. dec. 29. 00:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért tennének tönkre egy zoknit, vagy egy harisnyát? Minden esetre érdekes látvány, mikor kiöltözve és mezítláb mászkálnak az éjszakában. :)
2011. dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:) Tök jó lehet :), mondjuk nyáron néha én is bevállalom a városban mezítláb, de most a kérdés arra megy ki, hogy hűsebb időben bevállalhatom-e zokniban/harisnyában
2011. dec. 29. 00:30
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem legfeljebb megedződik a talpad, megvastagodik a bőr meg ilyesmi. Viszont láttam már olyan cipőt is, amelyiknek az eleje lábujjakban végződött. Az egyik cimborám vett egyet, és szerinte nagyon kényelmes, bár kissé bizarr látvány. :)
2011. dec. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!