Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Forduljak orvoshoz?

Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Eddig 26 napos volt a ciklusom (mindig pontos volt), aztán lecsökkent 23 naposra, most pedig 19-20 napos és nagyon fáj is mikor megjön, sőt most "barnázom" is. Nőgyógyásznál még nem voltam (kb. fél éve vesztettem el a szüzességem és előtte nem voltak problémáim).

20/L

előre is köszönöm



2013. febr. 12. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig a 19-20 napos kórosnak számít már, ezzel el kellene menni az orvoshoz, főleg, hogy előtte normális volt.
2013. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez már nem n ormális, mindenképp menj el egy orvosnak, amugy sem árt ha már nem vagy szűz. Egyik barátnömnek volt olyan hogy 2 hetente jött meg, kapott rá gyógyszert és helyre állt.
2013. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez olyan határeset féle....

21-től normális.

2013. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a 19-20 napos ez most volt utóljára, vagy már többször is?
2013. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Úgy döntöttem, hogy mensim után felkeresek egy orvost, így a legtisztább.
2013. febr. 13. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!