Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS, Duphaston, rosszullét....

PCOS, Duphaston, rosszullét. Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

A vérzésem megindítására írt fel 2*2 szem Duphastont a nőgyógyász. Két napja szedem, az előbb nagyon rosszul lettem tőle: leesett a vérnyomásom, szédültem, ájulásközeli állapotba kerültem. Plusz erős hányingerem lett.

Most olvastam a házipatikán lévő betegtájékoztatót ( [link] ), és megdöbbenve láttam, hogy sehol nem ír ilyen magas adagot, és azt is írja, hogy ha ilyen tüneteket észlelek, hagyjam abba a tabletta szedését és forduljak orvoshoz. Viszont a dobozban lévő betegtájékoztatón nincs ilyen! De az adagolás ott is mindenhol ennél alacsonyabb.


Mit csináljak most? Normálisnak mondható ez vagy menjek dokihoz? Az a probléma, hogy elvileg az endokrinológus úgy fog tudni megvizsgálni, ha van már vérzésem, egy hét múlva kell mennem hozzá, és így is két hónapja várom már az időpontot. Szóval ha nem muszáj, nem akarom megszakítani a szedést. Valakinek van tapasztalata a témában? Köszönöm!


2013. jan. 17. 19:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!