Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt egy szem antibiotikum...

Kimaradt egy szem antibiotikum, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Méhgyulladásom van, tegnap az orvos felírt háromféle antibiotikumot. Lelkemre kötötte, hogy nagyon pontosan szedjem. A baj az volt, hogy külföldön vagyok és egy kicsit félreértettem a dolgokat, ezért az egyikből tegnap kettő helyett egyet vettem be. Nagy bajt csináltam? Mit tegyek?
2013. febr. 13. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem, hogy azon az 1 szemen fog múlni, ha utána minden más rendben megy. Ma a 2 szemet vedd be, de szedd végig, tehát amikorra a normális szedésnél már elfogyott volna, ott neked még fog 1 szem maradni és akkor vedd be azt is.
2013. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2013. febr. 13. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ma a 2 szemet vedd be, de szedd végig, tehát amikorra a normális szedésnél már elfogyott volna, ott neked még fog 1 szem maradni és akkor vedd be azt is."


Ezt minden gyógyszer utasítása is kimondja: folytasd a szedést nem szabad bepótolni a kimaradt szemet.

2013. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendesen szedd végig a gyógyszereket, nem szabad pótlólagosan bevenni.
2013. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!