Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt valaki esetleg úgy, hogy...

Járt valaki esetleg úgy, hogy inzulinrezisztenciára adott Merckformin XR szedését követően, nemhogy javultak volna, de jelentősen romlottak az eredményei?

Figyelt kérdés
A gyógyszer szedése előtt a 120 perces terhelt értékem 40 alatti volt, 5 hónap gyógyszer után pedig 100 felett lett.

2012. dec. 4. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem javult de meg 49 sen volt alapbol.ugy tudom ennel a gyogyszernel az elso idokben romlad van. Mondjuk ez tul nagy..

Naponta hanyszor es kb mit mennyit eszel? Mozogsz?

2012. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2*500mg-ot szedek reggel és este. És a mozgás is megvan. Az éhgyomri értékem meg 3 körüli. Ehhez képest borzasztó nagy ugrás a 120-as.
2012. dec. 4. 11:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 honap utan nemcsak az inzin de a cukorertekeim is jelentosen romlottak, en merck 500-at szedtem 3* naponta. Ezekutan eucreast kaptam, ami egy kombinalt gyogyszer de meg egy honapja se szedem, ugyhogy nem tudom, mi lesz a hatasa, majdcsak ha 2 honap mulva ismet megyek kontrollra. Ja, a romlas mellett azert visszaallt tankonyvi szinture a ciklusom, es pém is van, igaz, nekem minden mas hormonom tokeletes volt, es hal istennek az is maradt.
2012. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem egy év merck xr után az addigi 4.9-es terhelt cukrom 12! lett, az 1 órás inzulinom 160 (ezt nem nézték korábban). Kaptam másik gyógyszert, eucreast, amitől 8 hónap után spontán terhes lettem, terhelést nem néztek, de gondolom javultam.
2012. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De jó, hogy ezeket írjátok, már azt hittem én vagyok teljesen gyári hibás. Az Eucreast szedtétek terhesség alatt?
2012. dec. 4. 13:33
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. A 14. hétig szedtem, aztán nem, hogy tudjak hízni és a baba jól fejlődjön.
2012. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az inzulinom 40valamennyi volt elsőre, utána egy évig nem nézték, de egy év után igen és akkor ugyanilyen rossz volt. A tüneteim nem javultak (rendszertelen ciklus), úgyhogy én is eucreast kaptam. A ciklusom attól sem javult, viszont amikor elkezdtünk próbálkozni negyedszerre összejött a baba, nem tudom hogy ettől vagy mástól.
2012. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Miért csináltak terhelést ilyen rövid időn belül? Ez is visszaveti a javulást!
2012. dec. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom 3 havonta lehet terheltetni.
2012. dec. 7. 08:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem a terheléses cukrom volt 10.7, akkor kaptam egy éve Merckformin XR-t, 750mg/ nap.

Most a kontrollon az éhgyomri vércukrom hajszállal a max. felett van, a terheléses cukrom viszont 54. Az a normális max. duplája.

Szóval fura. Én másfél hét múlva megyek vissza a dokimhoz, kíváncsi vagyok mit mond!

2013. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!