Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruácio előtt vagy után...

Menstruácio előtt vagy után jobb menni női orvoshoz?

Figyelt kérdés
szoval az a helyzet,h még nem voltam női orvosnal és 3 honapja már hullik a hajam hiaba hasznalok hajhullas elleni sampont meg mindent,akkor is hullik és már kézzel foghato a különbség,szoval már kezdek aggodni és elszeretnék menni noi orvoshoz,most csütin kéne majd megjönni a menstruaciomnak menjek holnap vagy majd jövő héten?20 csaj
2009. szept. 6. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
várd meg... szerintem. mert elég kellemetlen lenne ha pont akkor..:S
2009. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hajhullást okozhatja bőrbetegség (fejbőrre gondolok), de gyakori, hogy valahol a szervezetben van egy gyulladásos góc (pl. fog, fül, arcüreg, mandula stb.) Én még nem hallottam olyat, hogy női altesti baj okozná, de lehet, hogy ilyen is előfordulhat.

Hogy mikor mész nőgyógyászhoz: menses előtt vagy után, szerintem teljesen mindegy.

2009. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menstruáció után menj, akkor megbízhatóbb a kenetvizsgálat.
2009. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták, hogy 2 menstruáció között menjek, pont félidőben
2009. szept. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tök mindegy!ha elmész a menstruáció után úgyis a következő előtt vagy:D
2009. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!