Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehet hatékonyan kezelni...

Mivel lehet hatékonyan kezelni a begyulladt szőrtüszőket intim területen?

Figyelt kérdés

2 napja szőrtelenítettem borotvával, biztosan figyelmetlen voltam, mert mára begyulladtak a szőrtüszők a külső szeméremajkamnak is a külső részén, a hajlatnál. Nagyon viszket, majd megőrülök, piros, meg néhol látszik, h "be van durranva".

Mivel lehet hatékonyan kezelni? Kenem Sudocremmel, még eddig nem igazán használt, igaz reggel kentem először. Vagy Tetran jobb lenne rá? Elmúlik vagy egyáltalán milyen dokihoz kell ezzel menni? Nődoki vagy bőrgyógyász?



2013. febr. 13. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász, és abbahagyni a borotválást.
2013. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg bőrgyógyász.

Nagyon egészségtelen a borotválás. Orvos szerint is.

2013. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezt már tudom, de mit használjak rá?
2013. febr. 13. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy begyulladtak a szőrtüszőim, hogy pici dudorok lettek rajta, és nem múltak sehogy se. Már arra gyanakodtam hogy szemölcs, vagy valami hasonló csúnyaság. Elmentem a nődokihoz, és azt mondta nem nemi baj, hanem szőrtüszők, nyomkodjam ki, és fertőtlenítsek, és ne borotváljam, mert ne bírja a bőröm. Azóta minden ok, géppel nyírom rövidebbre.

A kérdésedre válaszolva, elmúlik, kenegesd Sudocreamel, én is használtam, meg fertőtlenítsd Betadine-nal, és lassan, de elmúlnak. Állítólag az se mindegy milyen használt a borotva, de én az újat se bírtam.

2013. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Betadint javaslom.
2013. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!