Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El lehet az internetről...

El lehet az internetről valahogy hatékonyan sajátítani az intim tornát?

Figyelt kérdés

Már többször próbálkoztam könyv alapján, és egyszer egy órát vettem magán trénertől, de nem igazán sikerült, pedig nagyon kéne most, de tanfolyamra se időm, se pénzem nem nagyon van...


Ötleteket (linkeket) köszönök!


2011. jan. 25. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig igazán egyszerű! :=) Bárhol, bármikor szorítsd össze úgy az intim izmaidat, mintha nagyon kellene pisilned és vissza akarnád tartani, ezt tartsd kb.5 másodpercig, utána elenged, 5 másodperc szünet, majd újra feszít, elenged, 10x egymás után. Naponta annyiszor csinálod meg, ahányszor csak akarod, minél többször, annál hatékonyabb. Mivel nem látszik, hogy mit csinálsz -hacsak nem grimaszolsz az erőlködéstől :=) - tényleg bárhol végezhető, boltban, postán, stb. sorbanállva, buszmegállóban, autóban, otthon tv-nézés közben, stb. Ha ez már könnyen megy, emeld az időt 10 másodpercre: 10 sec.szorítás, 10 sec.pihenés. Kb. 1-2 hét után már érdemes "élesben" is gyakorolni: pisilés közben próbáld megállítani a sugarat. Eleinte nem fog sikerülni, legfeljebb egy kicsit gyengébb sugárban fogsz pisilni, akárhogy igyekszel, de nem baj, "dolgozz" szorgalmasan, egy pisilést 2-3x próbálj megszakítani néhány másodpercre. Ha már el tudod "zárni a csapot", sikerült a torna. De azért akkor se hagyd majd abba, gyakorolj hetente többször, nehogy megint elgyengüljenek az intim izmaid.
2011. jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt találtam letölthető dvd-t: [link]
2011. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válasz tök jó! :) Talán hasznosabb is, mint egy dvd...
2011. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bár úgy tudom az intimtorna nem egyenlő a tetszőleges izomösszeszorítgatással. A könyv, amit olvastam a vizeletmegállítást pl. kifejezetten rossznak írja, meg az álló helyzetben való gyakorlást is... :o/ (SAjnos én ott tartok, hogy a vizeletem gyakran nehezen bírom egyáltalán megindítani, tehát ha végre sikerült, biztos nem fogom megállítani...)

A linket köszönöm, megnézem feltétlenül!

2011. jan. 26. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!