Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlt héten voltam nőgyógyászná...

Múlt héten voltam nőgyógyásznál. Hüvely ultrahang mutatta volna ha rákos vagyok?

Figyelt kérdés
Csinált rák szűrést is,és hüvelyi ultrahangot is.Az ultrahang kimutatta volna ha baj van?Mert én annyira félek a holnapi eredménytől.
2013. febr. 13. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A méhnyakrákot nem mutatja ki a hüvelyi UH, mivel az kezdetben csak lapszerinti burjánzás. Ha már azzal ki lehet mutatni nagyon nagy baj van és az az orvos azt szabad szemmel is látja. A szűrésnek épp ez a célja, hogy a kezdetleges vagy éppen a rákmegelőző állapotot felfedezze.
2013. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miböl gondolod hogy bármi bajod van? Van valami problémád? ha nincs nagyon kicsi rá aze sély nyugi. na meg ritka akinek rögötn rákja van.
2013. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!