Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek meg oldódik holnapra?

Szerintetek meg oldódik holnapra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lefeküdni holnap a barátommal de az a baj,hogy valami gyulladásom van, volt már ilyen és pimacufort kenőcsöt írt fel a doki azt mondta ha ez jelentkezik kenjem ezzel be és már 2 napja bekentem és jobb is de félek hogy fájna ha szexelnénk holnap, kenjem be egy nap inkább 2-3 szor?
2013. febr. 13. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az adagot növeld,hanem várd meg míg teljesen meggyógyulsz!Amúgy gondolom a kenőcs tájékoztatójára rá van írva ,hogyan és napi hányszor kell alkalmazni!

Pár napot még várj(atok),valószínűleg úgyis kellemetlen lenne az aktus ,mert eleve a gyulladt részt irritálná ,fájna, égne habár ez nem biztos ,de szerintem ne adjatok még lehetőséget se ,hogy ilyen bekövetkezzen!

Ha rendszeresen kezeled magad pár napon belül meggyógyulsz!

2013. febr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!