Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor hagyhatom abba a fogamzá...

Mikor hagyhatom abba a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés
már a 3. levél fogamzásgátlót szedem és abba szeretném hagyni.. de még van vagy 14 szem.. mit tehetnék? pattanásos lett tőle a bőrőm nagyobb a mellem ami már így is nagy.. meg oylan puffadtnak vaskosabbnak érzem magam.. meg lehet időben kéne még abba hagynom és nem próbálkozni mással mert sok rossz dolgot okozhat még... csak hát igen bizonyos szempontból kényelmesebb meg biztonságosabb de lehet nem ér annyit.. plusz még drága is... nem akarom h az egész szervezetelm működése felboruljon... a 2. hónap után szünetben ráadás meg sem jött.. terhes nem vagyok!! biztos a hormonok.. mellesleg 17 éves vagyok

2013. febr. 13. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ártana végigszedni a levelet, akkor talán kevésbé borul fel a ciklusod.

De ha abbahagyod most, akkor arra számíts, hogy pár nap múlva meg fog jönni a megvonásos vérzésed.

2013. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bensdorp ***** válasza:
A mellékhatások épp a 3. levél után szoktak enyhülni. Persze a Te döntésed. A levelet - hacsak nem jelentkezik a leírtaknál komolyabb mellékhatás - szedd végig!
2013. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt már hallottam h ezután enyhülni fog valószínűleg viszont hosszabb távon lehet kárt okozna... + azt meg nem akarom h kimaradjon a gyógyszer miatt
2013. febr. 13. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenképp szedd végig. Az orvosoddal bezséltél a problémárl? mert gakori hogy gyóygszer váltással megoldható a probléma
2013. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még nem... de nem szeretnék váltani mivel nagyon sok negatív dolgot hallottam róla... inkább nem kockáztatok...
2013. febr. 13. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedd végig, de aztán hagyd abba, ne kezdd el a következő levelet.
2013. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!