Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevés, egyszeri hányás a...

Kevés, egyszeri hányás a fogamzásgátló bevétele után délelőtt. Nem vettem be még egyet 12 órán belül mert nem volt nálam a gyógyszer. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Reggel fél 7- 7 körül vettem be a a tablettát, majd 9 körül hirtelen rám jött a hányinger. Semmit nem ettem így csak folyadék távozott. Nem hiszem,hogy kihánytam volna a teljesen a tablettát. Délután 2kor ismét hánytam, estig összesen 4szer...Így már nem akartam bevenni az újat,éjjel tovább folytatódott...Másnap a szokott időben reggel bevettem a következő szemet, azóta nem hánytam, jól vagyok. Lehet probléma? Most nagyon felborult az egész és nem fog védeni? A hányás előtt 1 nappal voltam utoljára együtt a párommal. Kiegészítő védekezés gondolom ezek után kell, de mivan az azelőtti nappal?:S Bocsánat,hogy hosszú lett.
2013. febr. 13. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az azelőtti nap még rendben van,és igen,kiegészítő védekezés.Szerintem meg fog jönni időre.
2013. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi:) Egy doki is azt mondta,hogy ne vegyek be még egyet, mert úgyis kijön és nem lesz gond. De gondoltam többen is jártak már így
2013. febr. 13. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!