Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Február 10-11 óta barna...

Február 10-11 óta barna folyásom van. Egyszer szimpla fehér egy 3mm-es vércsíkkal benne, máskor csak barna. Már meg kéne jönnie holnap vagy azután, fáj is a derekam és hasam. De nem akar jönni, pedig meg kéne 14. -én vagy 16. -án. Miért?

Figyelt kérdés

14L

egyáltalán ezen a héten meg fog jönni? volt peteérésem elsején és másodikán. :s



2013. febr. 13. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy volt ovulációd? (Ami egyébként 1 nap, nem 2)?

Ha holnap vagy azután kellene megjönnie, akkor nem értem miért mondod, hogy "nem akar megjönni", mikor még van 1-3 napod...

2013. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
44%
nem akarlak meg ilyeszteni de a volt barátnőmnek egyszer volt ilyen terhes is lett!mondjuk ez a barna folyás utána egy héttel jelentkezett mikor meg kelett volna jönnie.de lehet hogy csak simán gomba.egyik se jó 14 évesen!
2013. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

onnan tudom,hogy volt peteérés,mert a folyás jelzi.akkor tojásfehérjés. és nekem mindig is jelezte,ha volt.

hiába van még 2.3 napom,de ha van már barna folyásom,akkor előbb fog megjönni,nem? és erre írtam,hogy de mégsem jön. mellesleg nekem előtte sosem fájt a derekam se a hasam. ezért gondoltam hogy hátha előbb jön.

ja és úgy olvastam hogy a peteérés minimum 36 óra alatt zajlik le,ami már kapásból nem 1 nap. és az előző ciklusomban is 2-3 napig volt barna folyásom(már peteéréskor). de az már más. akkor vérzés előtt nem fájt:(

2013. febr. 13. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Egészen jól tájékozott 14 éves vagy:)

A folyás tényleg jelzi az ovut, de azért nem napra pontosan:) Valakinek aznap van csak folyása, valakinek előtte pár napig. Ezzel csak kb.-re lehet belőni:)

És oké, hogy maga a tüsző elődomborodása több órás folyamat, de maga a repedés akkor is csak egy nap zajlik le:)

Attól, hogy kicsit vérzel, még nem kellene előbb megjönnie. Ha 1-én vagy 2-án volt ovud, akkor 15-16.-án kellene megjönnie a vérzésnek.

2013. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

és ha nem fog? :(


igen,elég sokat tudok a témáról,de ami van könyvem,az nem ír a barna folyásról.

2013. febr. 14. 14:03
 6/8 A kérdező kommentje:
ja és a folyásom elmúlt
2013. febr. 14. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne jönne meg? Ha volt ovulációd, akkor meg kell jönnie. Hacsak nem vagy terhes. De 14 évesen ugye nem?
2013. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dehogy is,még barátom sem volt :D
2013. febr. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!