Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A külső szeméremajkamon egy...

A külső szeméremajkamon egy kisebb dudort vettem észre, olyan, mint egy pattanás. Mi ez, szőrtüszőgyulladás?

Figyelt kérdés

2 napja vettem észre, tegnap majd agyonvakartam volna magam, annyira viszketett, ma meg már nem tudok szinte járni, fáj. Már nem viszket, de rémesen zavaró, a szeméremajkam külső részén van, de pont zavar a sétánál. Mit tegyek? 5 napja szőrtelenítettem (borotva), azért gondolok gyulladásra. Ezt el is felejtem örökre...De mit kenjek rá, hogy elmúljon? Pici, egy kicsit fekete is! Nincs semmi genny rajta!

Tetrannal kentem az jó rá? Meg van itthon Sudocremem. Próbáltam odatenni gézlapot, de elég nehézkes ugye...

Bőrgyógyász vagy nődoki?



2013. febr. 14. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászt keress fel a problémáddal!
2013. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetris ***** válasza:
100%
Ott nagyon vékony, és érzékeny a bőr. Valszeg nem tett neki jót az agresszív szőrtelenítés. Azért fájhat, mert éppen dúl a bőr alatt a háború, és még nem érett pattanássá. Ha megérett, és kitisztult, akkor jól leszel. Ezek után valami más szőrtelenítése módot kellene választani, mint amilyet most végeztél.
2013. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, legfeljebb tovább küld bőrgyógyászatra ha kell.
2013. febr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Betadin, majd Sudocrem.
2013. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Igen, valószínűleg szörtüsző gyulladás. Fertőtlenítsd pl. betadinnal.
2013. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

nehogy nőgyógyászhoz menj, Úristen hogy lehet ilyet írni.... ez bőrgyógyászati probléma, és én személy szerint a sebészetet javasolnám neked, mert ott rendesen kitisztítják, h ne jöjjön újra elő.

ha sokáig halogatod, vagy csak kenegeted mindenféle vacakkal, még meg is nőhet és lehet belőle egy szép kis atheroma, amint tudsz menj a sebészetre.

2013. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ja és a borotva helyett nehogy epilálj vagy gyantázz, mert azoktól akár több ilyen szőrtüszőgyulladásod is lehet, az elektromos haj, vagy szakállvágót javaslom, én is azt használom
2013. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt nekem is. Nagyon kellemetlen. Vártam vele megnőtt de nagyon fájt forró fürdő után óvatosan kinyomtam először véres rózsaszín lé jött aztán teljesen kitisztult. Többször volt. Kérdezz priviben, ha nem oldódott meg a problémád.
2014. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!